Krajská výstava psů Benátky nad Jizerou

07.06.2026 18:24

Dne jsme za horkého dne vyrazili do Benátek nad Jizerou

rozhodčí p Dolejšová

Sešli jsme se tam s bráchou Harrym a čokoládkou Wali, dcerou Ullinky.

Chvíli jsme popovídali, vypili kávičku a už se šlo na věc.

Kruhy byly malinké, takže se ani běžet nedalo.

Ale i tak se nám podařilo

Maila vyhrála V1, vitěz třídy a Wali V2

Brácha Harry bodoval, krásně se předvedl a právem vyhrál V1, Vitěz třídy a Krajský vítěz.

Výsledky jsme si nechali zapsat a vyjely jsme , že se stavíme u Mc Donald na jidlo a pro Mailinku zmrzlinu, tak jako po každé výstavě.

V Benátkách bylo tak narváno, že jsme najely na dálnici a dojely do Boleslavi , kde jsme se sešly s Johan a Wali, najedly jsme se, daly zmrzku a jely jsme domů

 

víc fotek uvidíte po kliknutí na fotku