Krajská výstava psů Benátky nad Jizerou
Dne jsme za horkého dne vyrazili do Benátek nad Jizerou
rozhodčí p Dolejšová
Sešli jsme se tam s bráchou Harrym a čokoládkou Wali, dcerou Ullinky.
Chvíli jsme popovídali, vypili kávičku a už se šlo na věc.
Kruhy byly malinké, takže se ani běžet nedalo.
Ale i tak se nám podařilo
Maila vyhrála V1, vitěz třídy a Wali V2
Brácha Harry bodoval, krásně se předvedl a právem vyhrál V1, Vitěz třídy a Krajský vítěz.
Výsledky jsme si nechali zapsat a vyjely jsme , že se stavíme u Mc Donald na jidlo a pro Mailinku zmrzlinu, tak jako po každé výstavě.
V Benátkách bylo tak narváno, že jsme najely na dálnici a dojely do Boleslavi , kde jsme se sešly s Johan a Wali, najedly jsme se, daly zmrzku a jely jsme domů
víc fotek uvidíte po kliknutí na fotku
