FOR PETS CUP

11.04.2026 14:58

Dnešní den jsme se vydali s naší Aničkou a Mailinkou na výstavu do haly v pražských Letňanech.

V tento den probíhla i veletrh chovatelských věci pro pejsky i ostatní zvířata , takže všudě davy lidí.

Do výstavního kruhu Mailinka nastoupila s naprostou pohodou a radostí ,nádherně běhala, krásně se předvedla, zuby ukázala 

Paní rozhodčí se moc líbila a k naší velikánské radosti Malinku přesunula na první místo.

Při dalším běhu s vítežkými fenami z ostatních tříd, byla naše radost ještě větší.

X´Maila pod Žerčickým kostelem mezitřída V1, vítěz třídy

Po krásném vítězství jsme vyrazily na veletrh , kde se Mailinka najedla všeho možného

konzervy, salámky, granule, pochoutky a pamlsky, až jsem měla obavu, jestli jí nebude špatně

Zvládla to dobře

Holkám jsme dovezly tašky pamlsků a všichni byly moc spokojené

 

více fotek uvidíte po klinutí na obrázek