FOR PETS CUP
Dnešní den jsme se vydali s naší Aničkou a Mailinkou na výstavu do haly v pražských Letňanech.
V tento den probíhla i veletrh chovatelských věci pro pejsky i ostatní zvířata , takže všudě davy lidí.
Do výstavního kruhu Mailinka nastoupila s naprostou pohodou a radostí ,nádherně běhala, krásně se předvedla, zuby ukázala
Paní rozhodčí se moc líbila a k naší velikánské radosti Malinku přesunula na první místo.
Při dalším běhu s vítežkými fenami z ostatních tříd, byla naše radost ještě větší.
X´Maila pod Žerčickým kostelem mezitřída V1, vítěz třídy
Po krásném vítězství jsme vyrazily na veletrh , kde se Mailinka najedla všeho možného
konzervy, salámky, granule, pochoutky a pamlsky, až jsem měla obavu, jestli jí nebude špatně
Zvládla to dobře
Holkám jsme dovezly tašky pamlsků a všichni byly moc spokojené
více fotek uvidíte po klinutí na obrázek